- MUDr. Jitka Hrdinová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úvod

Při zajišťování specializované odborné péče pro své klienty spolupracuji s různými odbornými ambulancemi v rámci nemocnic, poliklinik a jiných zdravotnických zařízení. Spádově jsou pochopitelně nejčastějšími pracovišti Vítkovická nemocnice a Poliklinika Hrabůvka, ale taktéž Fakultní nemocnice Ostrava, Městská nemocnice Ostrava, Poliklinika Apromed, Hornická poliklinika, Silesia, DJK Fyzio.
Spoluprácuji s širokým spektrem ambulancí v rámci nemocnic i mimo ně: kardiologickou, diabetologickou a obezitologickou, gastroenterologickou, hematologickou, plicní, alergologicko-imunologickou, revmatologickou, osteologickou, endokrinologickou, neurologickou, kožní, ORL a urologickou, chirurgickou, psychiatrickou, odbornou rehabilitaci a fyzioterapii, pracovního lékařství, atd.
Pokud je to organizačně možné, na požádání z
ajišťujeme i konkrétní termíny na jednotlivá vyšetření v rámci již zmíněných odborných ambulancí, například ultrazvukové vyšetření, rentgenologické, endoskopické, Holter monitorace tlaku a ekg, apod.

V rámci péče o chronicky a nevyléčitelně nemocné spolupracuji s agenturami domácí péče a hospicovými zařízeními.

Analýzu odebraného biologického materiálu zajišťují převážně laboratoře Unilabs, Zdravotní ústav Ostrava a Vítkvická nemocnice.

 
[CNW:Counter]
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky